Ponuka nehnuteľností v lokalite Pod hradom

  • 1 izbové byty
  • 2 izbové byty
  • 3 izbové byty
  • pozemky
VIAC INFO

Lokalita

Projekt Pod hradom je nová IBV pod Spišským hradom v obci Studenec. Pozostáva z 24 bytov a 26 pozemkov.

Byty sú rozdelené do dvoch bytových domov, kde prvý bytový dom ponúka 12 x 2 izbový byt a plánovaná kolaudácia je 4/2019 a druhý bytový dom ponúka 4 x 1 izbový byt, 5 x 2 izbový byt, 3 x 3 izbový byt a plánovaná kolaudácia je 9/2019. Byty sa predávajú v stave holobyt. Jeho súčasťou je kobka na chodbe a parkovacie miesto pred bytovým domom.

Plánovaná infraštruktúra v rámci IBV bude obsahovať napojenie na všetky inžinierske siete ako je elektrická prípojka, vodovodná prípojka, plynová prípojka, kanalizačná prípojka, cesty, chodníky a verejné osvetlenie. Ponúkané pozemky v IBV tak budú budúcemu majiteľovi poskytovať plné vybavenie pre potreby výstavby rodinného domu.

Stavebné pozemky si je možné vybrať od 588 m2 do 965 m2.

Výhodou bývania v IBV Pod hradom je bývanie v lone prírody, v srdci Spiša pod jeho ikonou Spišským hradom a možnosťou napojenia sa na diaľnicu (500m), kde je možné dostať sa do okresných miest v priebehu pár minút.

Bývanie v projekte Pod hradom je vhodné pre jednotlivcov napríklad aj ako "štartovacie" bývanie vo vyššom štandarde ako sa v celom okolí ponúka, mladé rodiny, seniorov sťahujúcich sa z veľkých domov do účelovo zariadeného bytu a vlastne všetkých, ktorí si chcú písať svoj vlastný nový príbeh života.

Developer a predajca

IBV Pod hradom realizuje EKO SVIP s.r.o.

IBV Pod hradom výhradne predáva LEONIDES REAL PROJECT s.r.o.

VIAC INFO

Kontaktujte nás

LEONIDES REAL PROJECT s. r. o.
Jarková 28
08001 Prešov

0917 435 638
info@byvajpodhradom.sk
Nájsť na mape Sleduj nás na Facebooku