Ponuka nehnuteľností v lokalite Pod hradom

  • 1 izbové byty
  • 2 izbové byty
  • 3 izbové byty
  • pozemky
VIAC INFO

Lokalita

Projekt Pod hradom je nová IBV pod Spišským hradom v obci Studenec. Pozostáva z 24 bytov a 26 pozemkov.

Byty sú rozdelené do dvoch bytových domov, kde prvý bytový dom ponúka 12 x 2 izbový byt a plánovaná kolaudácia je 4/2019 a druhý bytový dom ponúka 4 x 1 izbový byt, 5 x 2 izbový byt, 3 x 3 izbový byt a plánovaná kolaudácia je 9/2019. Byty sa predávajú v stave holobyt. Jeho súčasťou je kobka na chodbe a parkovacie miesto pred bytovým domom.

Plánovaná infraštruktúra v rámci IBV bude obsahovať napojenie na všetky inžinierske siete ako je elektrická prípojka, vodovodná prípojka, kanalizačná prípojka, cesty, chodníky a verejné osvetlenie. Ponúkané pozemky v IBV tak budú budúcemu majiteľovi poskytovať plné vybavenie pre potreby výstavby rodinného domu.

Stavebné pozemky si je možné vybrať od 588 m2 do 965 m2.

Výhodou bývania v IBV Pod hradom je bývanie v lone prírody, v srdci Spiša pod jeho ikonou Spišským hradom a možnosťou napojenia sa na diaľnicu (500m), kde je možné dostať sa do okresných miest v priebehu pár minút.

Bývanie v projekte Pod hradom je vhodné pre jednotlivcov napríklad aj ako "štartovacie" bývanie vo vyššom štandarde ako sa v celom okolí ponúka, mladé rodiny, seniorov sťahujúcich sa z veľkých domov do účelovo zariadeného bytu a vlastne všetkých, ktorí si chcú písať svoj vlastný nový príbeh života.

Developer a predajca

IBV Pod hradom výhradne predáva LEONIDES REAL PROJECT s.r.o.

VIAC INFO

Kontaktujte nás

LEONIDES REAL PROJECT s. r. o.
Jarková 28
08001 Prešov

0917 435 638
info@byvajpodhradom.sk
Nájsť na mape Sleduj nás na Facebooku